O nas

Specjalista na akcesoria samochodowe od 1999 roku

Już w roku 1999 zaczęliśmy dystrybucję auto dodatków i nierdzewnych ram na offroady.

W 2008 roku rozszerzyliśmy asortyment o auto dodatki do wszystkich znanych marek samochodowych, które są produkowane na miarę a każdy dodatek od dywaników po listwę progową pasuje idealnie oraz posiada wysoką jakość, za którą ręczymy.

Od początku specjalizujemy się w auto dodatkach, mamy stosunek nie tylko do aut ale również do swoich klientów, którym dostarczamy nie tylko jakościowe akcesoria samochodowe, ale i zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i tradycyjnym partnerem najsilniejszych europejskich producentów oraz zostaliśmy oficjalnym importerem znanych marek.

Nasi klienci

Jesteśmy nastawieni na handel detaliczny oraz handel hurtowy. Zaopatrujemy autosalony, autoserwisy, sklepy z częściami zamiennymi i auto dodatkami, a także e-shopy. Mamy oddziały w Czechach (AG AUTO) i na Słowacji (AG AUTO). Dla naszych konsumentów oferujemy przyjemny zakup w przejrzystym sklepie internetowym, gdzie w prosty sposób wybierzecie konkretni dodatek według typu Waszego auta.

Nasz asortyment

Współcześnie należymy do największych specjalizowanych sklepów w Polsce, a swoim klientom zapewniamy wielkie magazynowe zasoby, które liczą ponad 5000 pozycji niemal do wszystkich modeli samochodowych. Przede wszystkim dbamy o to, by każdy element idealnie pasował a co za tym idzie aby niezawodnie, bezpiecznie i długo służył. Dlatego w naszym asortymencie nie znajdą Państwo kiepskiego i niskiej jakości towaru (np. śmierdzące gumowe wanny i dywaniki, skrzypiące podłokietniki itd.)

Akcesoria dostarczone przez naszą firmę nie zmniejszają pewności nowego auta, umożliwiają bezpieczne użytkowanie, łatwą konserwację i długowieczność.

Renomowane marki, które reprezentujemy : Milotec, RATI, Rezaw-Plast, Rider, Heko, Avisa,Sheriff, Storm, Cobra, X-Shades, Frogum, Herbert Richter, Lifehammer itd.

Wszystkie firmy dostawcze posiadają certyfikat jakości od uznawanych rewidentów.

Profesjonalne doradztwo

Mamy wykwalifikowany personel w sklepie oraz na infolinii, który z ochotą poradzi Państwu z wyborem, doradzi najlepsze rozwiązanie oraz na podstawie doświadczenia zyskanego przez ostatnie 20 lat aktywnej czynności na rynku pomogą byście byli zadowoleni z Waszego produktu.

Dlaczego kupować u nas? 

- bogate doświadczenie, już 20 lat na rynku

- handel detaliczny i hurtowy za rozumne ceny

- szeroki asortyment, ponad 5000 magazynowanych produktów

- oddziały w Słowacji, Czeskiej Republice i Polsce

- zawsze jakościowe akcesoria, które pasują na miarę konkretnego wozu

 

AG AUTO POLSKA Sp. z o.o AG AUTO LOGO agcar@agcar.pl 548-21-31-506
Bogumińska 7 47-460 CHAŁUPKI Polska
032 / 419 32 79